۱۷۲

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

هنوز معتقدم آدما نون قلبشون رو میخورن .اگه احساس خوشبختی می کنند ،اونقددددددددر خوب بودن که الان این حس رو دارن .اگه احساس غم دارن ، جایی قلبی رو شکستن یا در حق کسی بدی کردن و دارن تاوان پس میدن  .مراقب باشیم خوشبختیمون رو تو چشم و قلب بقیه فرو نکنیم  چون ممکنه یکی آه بکشه و دلش بشکنه .قرار نیست به کسی بدی کنیم تا تاوان بدیم گاهی خود ما به خودمون بدی می کنیم و تاوان میدیم .

امشب در ظاهر به من خوش گذشت .در باطن به لطف هرمونهام در درونم زار زدم و الان در خلوتم به دور از چشم کسرا گریه می کنم .باید زودتر بخوابم .فردا ساعت ۷:۳۰باید بلند شیم بریم واسه آزمایشات من .

فیلم یک روز خاص رو دیدم قوز بالاقوز غم هام شد!!!! 

من راجب مرگ و خدا بی نهایت سوال بدون جواب دارم .افکار احمقانه از ما بهترون ها خیلی ها رو خر فرض کرده و به بند کشیده !حامیانشون هم بلند و یک صدا میگن بععععععععععععععععع بععععععععععععععع بعععععععععععععع !!!! اون سلول های خاکستری درون جمجمه برای این گروه چیز اضافه ای هست!!!!!!!!!!!!

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 17 شهريور 1396 ساعت: 1:56
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها